You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Корзина 0
  • Ваша корзина пуста!

0

Книга «Двоє в ліжку, не рахуючи коханців. 18+»

220грн.
  • Производитель: Украина
  • Модель: 10973
  • Наличие: В наличии

«Двоє в ліжку, не рахуючи коханців. 18+» — це автобіографічна історія життя немоногамної сім’ї. В цій книзі авторка розказує про свій багаторічний досвід поліаморного шлюбу. Про відносини із чоловіком, коханцями і коханками. Про секс та почуття, про вірність та зраду, про те як легко втратити себе, та про зворотню сторону сексу. Так, в книзі багато відвертих сцен. Але ще більше — чесних почуттів. 
Книга, котру не брали в роботу видавництва. Від співпраці відмовлялись типографії. Вона, викликала інтерес, але лякала відвертістю і тематикою.

Не дивлячись на кількість відвертих сцен, ця книга не про секс. Тут про живі почуття жінки, котра вміє кохати. На сторінках книги можна зустріти все: любов, почуття, відносини, підтримку, заборонений секс, біль, ризик… «Двоє в ліжку, не рахуючи коханців. 18+» — це книга, в якій читач зустрічається зі своїми прихованими бажаннями. Книга, котра викликає злість, роздратування, здивування, збудження, сором, осудження і прийняття себе. Ця книга розхитує звичні границі дозволеного і будить внутрішній діалог.


Информация
Производитель Украина
Для кого Унисекс

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Срок поступления товара на склад: 15 – 30 дней.

В зависимости от сложности размещения заказа, может взиматься предоплата в размере 50% от общей стоимости. Оставьте, пожалуйста, свою контактную информацию и мы свяжемся с Вами для уточнения всех деталей заказа.

Имя должно содержать от 1 до 32 буквы!
Некорректный номер телефона!
Осталось символов:

Вас также могут заинтересовать

Магнит - пенис
В наличии
229грн.
Эротический брелок Funny Sexy Keychain
В наличии
79грн.
Plastic Sexy Jumping Jolly Pecker
В наличии
69грн.
Набор скульптора CloneBoy Black
В наличии
1319грн.